E-Ticaret Yazılımı


Online Alışveriş "E-Ticaret" Yapıyorsanız Özel Web Sitesi Olmalı

Ticaret yapıyorsanız E-Ticaret olmazsa olmazdır. Online alışveriş yapıyorsanız sitenizin olması gözden kaçan bazı standartlarında karşılanıyor olması çok önemlidir.

 

Bu standartlar; Google'a uyumlu yani SEO uyumluluğuda diyebiliriz. İkinci sırada Mobil uyumluluk gelmektedir. Responsive tasarım olarakta değerlendirilebilir.

 

E-Ticaret siteniz bu standartlara göre yapılandırıldıktan sonra geriye sitenizin çalışması için gerekli olan Hosting sağlayıcınızın yapılandırılan yazılım standartlarını sağlaması ve performans açısından hızlı açılması gibi niteliklerin karşılanıyor olması çok önemlidir.

 


Nasıl Bir E-Ticaret Sitesi Olmalı?

Rakip Alışveriş Siteleri

Rakiplerinizi göz önünde bulundurarak her zaman bir adım önde olmayı hedefliyoruz.

 

Özel Web Tasarım

Sektörünüze özgün tasarımlar kullanılarak yapılandırılmalıdır. Hazır şablonlardan kaçınılmalıdır.

 

Kullanıcı Deneyimi

Web sitesi trendlerine uygun sayfa içi yerleştirmeler ve sadelik her zaman önemli noktalardır.

 

SEO Uyumu

Google arama motoruna uygun olması ömür boyu uyumlu olacağı anlamına gelmez. Düzenli olarak takip edilmesi ve uygun hale getirilmesi gerekir.

 

Sosyal Medya Uyumluluğu

Web sitenizin sosyal medya standartlarına uyumlu olması önemli noktalardan bir tanesidir. SEO açısından en önemli trafik kaynaklarından biri olan sosyal medya için bu standartların karşılanıyor olması oldukça önemlidir.

 

Zengin İçerik Desteği

İçeriğinizin başka bir siteden kopyalanmadan özgün bir şekilde yaratılmış olması hem SEO hemde kullanıcı deneyimi açısından oldukça önemlidir. Bu noktada Dijital İz ekibi olarak içerik desteğide vermekteyiz.