Web Yazılım


Kesinlikle Sektörünüze Özel Web Sitesi Olmalı

Web Sitesi ihtiyacınız günümüz şartlarında çok normaldir. Web sitenizin olması gözden kaçan bazı standartlarında karşılanıyor olması çok önemlidir.

 

Bu standartlar; Google'a uyumlu yani SEO uyumluluğuda diyebiliriz. İkinci sırada Mobil uyumluluk gelmektedir. Responsive tasarım olarakta değerlendirilebilir.

 

Web siteniz bu standartlara göre yapılandırıldıktan sonra geriye sitenizin çalışması için gerekli olan Hosting sağlayıcınızın yapılandırılan yazılım standartlarını sağlaması ve performans açısından hızlı açılması gibi niteliklerin karşılanıyor olması çok önemlidir.

 


Nasıl Bir Web Sitesi Olmalı?

Rakip Web Siteleri

Rakiplerinizi göz önünde bulundurarak her zaman bir adım önde olmayı hedefliyoruz.

 

Web Tasarımı

Sektörünüze özgün tasarımlar kullanılarak yapılandırılmalıdır. Hazır şablonlardan kaçınılmalıdır.

 

Kullanıcı Deneyimi

Web sitesi trendlerine uygun sayfa içi yerleştirmeler ve sadelik her zaman önemli noktalardır.

 

SEO Uyumu

Google arama motoruna uygun olması ömür boyu uyumlu olacağı anlamına gelmez. Düzenli olarak takip edilmesi ve uygun hale getirilmesi gerekir.

 

Sosyal Medya Uyumluluğu

Web sitenizin sosyal medya standartlarına uyumlu olması önemli noktalardan bir tanesidir. SEO açısından en önemli trafik kaynaklarından biri olan sosyal medya için bu standartların karşılanıyor olması oldukça önemlidir.

 

Zengin İçerik Desteği

İçeriğinizin başka bir siteden kopyalanmadan özgün bir şekilde yaratılmış olması hem SEO hemde kullanıcı deneyimi açısından oldukça önemlidir. Bu noktada Dijital İz ekibi olarak içerik desteğide vermekteyiz.