Blog

Arama Ağı ReklamcılığıArama ağı reklamcılığı ile reklamlarınızı, potansiyel müşterilerinizin özelliklerini en doğru şekilde kategorize ederek farkınızı öne çıkarabilirsiniz.

 


 

Anahtar Kelime Seçiminin Önemi

Rakiplerinizden daha fazla aranmanız ve daha üst sıralarda çıkabilmek için doğru kelime ve kelime öbekleri seçimi reklamlarınız da başarıya ulaşmanın en önemli unsurudur. Anahtar kelimelerinizi, reklamınızın gösterilmesini istediğiniz hedef kitleyi iyi analiz ederek oluşturursanız en uygun reklam bütçesi ile en verimli reklam performansını elde edebilirsiniz.

 


 

Negatif Anahtar Kelime

Reklamınızın arandığında gösterilmesini istemediğiniz kelimeleri önceden belirleyerek engellemek mümkündür. Böylece kampanyanız daha verimli dönüşler alarak, reklam bütçenizi doğru kitleye ulaşmak için kullanmış olursunuz.

 


 

Reklam Metni

Reklam metninizi üç başlık ve iki açıklamadan oluşturabilirsiniz.Hedef kitlenize uygun düzenlenmiş bir reklam metni, reklam performansını arttırmada büyük rol oynar.

 

Reklam metninizi oluştururken, aranılan kelime ile ilişkili olan sitenizin sayfasına direk yönlendirme yapılmasını sağlayabilirsiniz.Örneğin bir giyim markası iseniz elbise kelimesi arandığında elbise ile ilgili düzenlemiş olduğunuz reklam metni görünür ve siteniz tıklandığında elbiselerin olduğu sayfa gösterilir.

 


 

Reklamınıza Tıklanırsa Para Ödeyin

Potansiyel müşterileriniz reklam verdiğiniz anahtar kelimelerinizi aratıp sitenizi gördüğünde değil, reklamınıza tıklarsa Google‘a para ödersiniz.

 


 

Bütçenizi Belirlemekte Özgürsünüz

Reklamlarınız da günlük harcamak istediğiniz maksimum limiti kendiniz belirleyebilirsiniz.Günlük limitiniz dolduğu zaman belirlediğiniz bütçeniz hiçbir şekilde aşılmaz (Bazı özel durumlar hariç). Örneğin günlük limitinizi 20 tl olarak belirledik, tıklama başına maliyet 0.20 tl ise siteniz toplam 100 defa ziyaret edildiğinde o gün için Google reklamları sonlandırılır.

 


 

Reklamınızı İstediğiniz Lokasyona Gösterin

Reklamınızın gösterilmesini istediğiniz lokasyonu belirleyerek hedeflediğiniz kitleye ulaşım grafiğinizi arttırabilirsiniz.Örneğin bir çok bölgede pizza mağazanız var ise reklamınız sadece mağazanızın bulunduğu alan civarındaki 4 KM’lik bölgeye kadar gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

 


 

Reklamınızın Zaman Dilimini Belirleyin

Reklamınızın günün 24 saatinde gösterilmesini istemeyebilirsiniz. Bu isteğinizi de zaman dilimini belirleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Reklamınız sadece sabah 10:00 ile 12:00 saatleri arasında gösterilmek üzere ayarlama yapılabilir. Veya gün içerisinde belirleyeceğiniz bir den çok farklı dilimde de çalışması sağlanabilir.

 


 

Dijital İz İle Çalışmak


Doğru Reklamla Önde Olmak!

Dijital İz ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin talepleriniz yerine getirmek için en son teknoloji ve haberleri takip ederek reklam ve strateji olarak hizmetlerimize uygulamak öncelikli görevlerimizden birisidir.

Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizi sizlerinde hizmetlerine uygulayarak kısa sürede kaçınılmaz başarıyı yakalamamız mümkündür.

  • Ücretsiz analiz.
  • Size özel stratejiler.
  • Doğru hedef kitle seçimi

İlk andan itibaren size özel temsilci ile temiz iletişim sağlıyoruz. İletişim kurulduktan sonra adım adım analiz çalışmalarını başlatıyoruz. Sektörünüdeki rakip ve sektörel analizleriniz ardından çalışmalarımızı sizlerle paylaşıyor ve stratejilerimiz birlikte oluşturmaya başlıyoruz.

Anlaşmamız doğrultusunda aynı gün sözleşme koşullarını belirledikten sonra çalışmalarımıza başlayabiliriz.

adwords

Çalışma Modelimiz

Dijital İz Ekibi Adım Adım Çalışma Planı

Keşif

Sizlerden projeniz hakkında detaylı döküman istiyoruz.
"Projedeki: ürün/hizmet, hedeflenen bölge, reklam bütçeniz, rakipleriniz, hedef, süre vb."

Tüm bilgiler bize teslim edildikten sonra aynı gün sizlerle paylaşıyor ve bir sonraki adım size özel stratejileri belirlemeye başlıyoruz.

Bizim hemen ücretsiz arayabilirsiniz. +90 850 346 70 53

Keşif

Strateji

Keşif sürecinde edindiğimiz bilgileri bir havuzda topluyor ve adım adım sektörel karşılaştırmalar ve rakip anlizlerine başlıyoruz.

Stratejilerimiz size özel 2 seçenek olarak oluşturuluyor.

1. Sektörel stratejiler ve gelecek planları.
2. Sizin bütçenize özel planlar oluşturuluyor.

Strateji

Optimizasyon

Bu adım da stratejisini belirlediğimiz ve sizlere sunduğumuz plan doğrultusunda adım adım web site içi gerekli optimizasyonları ve gerekli mecralar sosyal medya vb. gibi ayarlamaların listesini oluşturuyoruz.

Çalışmaya başlamadan önce elinizde markanızla ilgili nelerin yapılacağını biliyor ve bilginiz dahilinde olmasına önem göstererek ilerliyor oluyoruz.

seo process

Teklif

Bu adıma kadar sizler için neler yaptık dönüp bakacak olursak: Keşiflerimizi tamamlayıp, strateji ve optimizasyon planlarını oluşturduk. Geriye sözleşme adımına geldik.

Karşılıklı anlaşmamız doğrultusunda 3,6,12 ay olacak şekilde sizin ve bizim haklarımızı koruyan bir sözleşme imzalıyoruz.

Bizim hemen ücretsiz arayabilirsiniz. +90 850 346 70 53 

Anlaşma

Rapor

Çalışmalarımıza başladığımız ilk andan itibaren sizler için bir WhatsApp grubu kuruyoruz ve ekip olarak size özel destek vermeye başlıyoruz.

Raporlarımızı Haftalık ve Aylık olarak sizlere sunuyoruz. İhtiyaç halinde raporlarımızı Haftalık ve Aylık toplantılar halinde de sunuyoruz.

Bizim hemen ücretsiz arayabilirsiniz. +90 850 346 70 53 

Rapor

Dijital İz BLOG

Sektörel Tüm Sorulara Cevap Vermeye Çalıştık.

 

BLOG